Nowa funkcjonalność w SeoTeku daje możliwość generowania oryginalnych opisów do filmików na YouTube. Tak, jak w poprzednik funkcjonalnościach, również tutaj opisy są całkowicie unikalne, co pozytywnie wpływa na pozycję filmiku w rankingu serwisu.

Ten generator opisów na YouTube daje radę!

W odróżnieniu od mieszarek tekstów i synomizerów, SeoTek generuje opis filmiku, który jest:
 • atrakcyjny dla algorytmu platformy;
 • atrakcyjny dla czytelnika.

Oznacza to, że wygenerowany opis nadaje się do wklejenia od razu po wgraniu filmiku. Spełnia on wszystkie wytyczne, jakie obowiązują na YouTube. Nie jest to opis stworzony z losowych synonimów, ani zbiór przypadkowych wyrazów. To całkowicie profesjonalny opis, który nie odróżnia się od innych.

Co zawierają te opisy filmików?

Program generuje opisy, które:
 • stworzone są na podstawie ręcznie opracowanej bazy synonimów;
 • mają unikalną treść, nie są duplikatami innych tekstów;
 • zawierają słowa kluczowe atrakcyjne dla algorytmu YouTube;
 • zawierają informacje użyteczne dla odbiorcy.
 • Dlaczego opisy na YouTube są ważne?

  Pomimo, że YouTube ustala algorytm głównie na podstawie reakcji, jakie widzowie generują na podstawie oglądania filmu, to opis jest bardzo istotny, zwłaszcza w momencie, gdy algorytm nie określił jeszcze parametru zaangażowania (tuż po publikacji filmu).

  Ważna uwaga: Opisy, które zawierają słowa kluczowe w odmianie przez przypadki dają większą szanse na uzyskanie lepszej pozycji na YouTube.

  Jak tworzone są opisy w generatorze?

  Program pobiera informacje podane przez użytkownika i wkleja je w konkretne zdania. Z kolei zdania te zbudowane są z synonimów, które losowane są z bazy programu.

  Przy każdym kliknięciu w ikonę "generuj" można wygenerować inną wersję opisu na podstawie wpisanych wcześniej informacji.

  Czy można zapisać te informacje w pamięci ?

  Użytkownik może zapisać wpisane informacje w pamięci programu. Są one przechowywane w pamięci przeglądarki, więc po usunięciu plików cookies, ulegają one skasowaniu.

  W przypadku pytań zapraszamy na naszą stronę na FaceBook'u.